Human Pattern Hakkında

Human Pattern, her şeyin baş döndürücü bir hızla değiştiği günümüzde, kendisine kaliteli zaman ayıramayan, stres ve baskıya bağlı mental yorgunluğu olanlar için 2015 yılında kurulmuş bir duygusal dayanıklılık durağıdır.

Dayanıklı, Esnek ve Yaratıcı

Çoğu insan hayat şartlarının zorluklarından ve genel geçer kuralların dayatmalarından zamanla yorulur ve hedeflerini küçültür, çünkü treni çoktan kaçırdığını düşünür. Oysaki ellerindeki harita doğru istasyonları göstermiyordur ve başlangıç durakları yanlıştır.

Human Pattern ile hayallerinize giden yola girmek için ilk adımı güçlü ve doğru bir şekilde atarsınız. HPP bu yolda danışanlarının olumsuz duygu ve düşüncelerden korunmasını sağlayan çok dayanıklı bir zırh görevi görür. 9 farklı desenden oluşan bu zırh dayanıklı olduğu kadar esnek ve hafiftir. Zorlukları aşarken sizi sınırlamaz, yeni seçenekler yaratmanızı ve hayattan keyif almanızı sağlar.

Human Pattern; Aktif profesyonel koçluk yapan, 15 yılı aşkın kurumsal yönetim tecrübesi olan uluslararası deneyime sahip profesyoneller tarafından kurulmuştur. Zihin Beden Nefes dengesini sağlayan, duygusal dayanıklılık ve farklılıkların bilimiyle zenginleştirilmiş, 1 günden 8 aya kadar uzanan zengin eğitim içeriğine sahiptir.

İnsan Desenlerinin Gücü

Farklılıkların Bilimi
Desen 1

Farkı farketmek için insanların dünyayı algılama desenlerini bilmeli ve önce farkındalığı kendinizde başlatmalısınız.

Referans Sistemi
Desen 4

Biz doğuştan bilinçaltımıza yüklenen bir referans sistemi ile dünyaya geliriz. Ancak zamanla bu deseni kendimize göre çizeriz.

Değerler Sistemi
Desen 7

Değer setinizi keşfettikten sonra değerlerinizi yaşamayı arzu ettiğiniz hayatın seğerleriyle örtüştürmeniz gerekir. Değerler sistemini oluşturmalısınız.

Merak Güdüsü
Desen 2

Her insanı motive eden farklı bir merak güdüsü vardır. Bunlar insanların zengin desenlerinde gizlidir.

Karar Alma
Desen 5

Kararlarınızı duygularınızla mı yoksa mantığınızla mı alırsınız? Buna göre alacağınız tüm kararlar hayatınızda çok belirleyici olacaktır.

Aksiyon Modeli
Desen 8

Aksiyon modeliniz nedir? Aksiyona geçerken belirli bir sıraya göre mi yoksa anlık mı davranırsınız? Etrafınızdaki seçenekleri ve kuralları nasıl değerlendirirsiniz?

Algı Yönetimi
Desen 3

Algı desenleri bilinçaltında bizi yönlendiren, birçok kararı sorgulamadan almamıza yardımcı olan davranış kalıplarıdır.

Motivasyon
Desen 6

Kendinizi motive eden şeyleri bulmak sadece ihtiyaçlarınızı karşılamaktır. Asıl motivasyon değer setinizde saklıdır.

Zaman Çizgisi
Desen 9

Anda mı yaşıyorsunuz yoksa sürekli gelecek planları mı yapıyorsunuz? Geçmişten bugüne zaman çizginiz nasıl seyrediyor? Peki ya gelecek sizin için nasıl olacak?

Uluslararası INLPTA Standartlarında

Human Pattern eğitim standartlarını uluslararası saygın bir kuruluş olan INLPTA’ dan Trainerlık yetkisi alarak oluşturmuştur. Human Pattern Power İnsan Desenlerinin Gücü programı 30 yılı aşkın sürede 50 den fazla ülkede insan tipolojileri üzerine yürütülen çalışmalar sonucunda ortaya çıkan davranış kalıpları teknolojisinden etkilenmiştir.

İnsan Desenlerinin Gücü” çünkü, bu program farklılıkların bilimi, 3D duygusal zeka modeli ,üst düzey sporcuların stres yöntemleri, profesyonel koçluk ve nerolinguistik programlama bütünleştirerek oluşturulmuştur. Çok güçlü bir değişim tekniğidir.

  • Saat başına ücretinizi artırın
  • Olağanüstü başarılar elde edin
  • Daha kısa sürede daha fazlasını yapın
  • Sevdiğiniz işi yapmaya başlayın
  • Liderlik becerilerinizi geliştirin
  • Hayatınızın lideri olun

Human Pattern Power

Değişim Teknikleri 100+
Denge ve Nefes Egzersizleri 50+
Farklı Ülkelerde Tanınan Eğitim Standartları 40+
Uzun Yıllara Yayılan Tecrübe 25+
Sınırsız Eğitim Tasarımı 100+

Eğitmenler

Hemen formu doldurun bilgilendirme için sizi arayalım!