fitmind

FitmindZihin Beden Nefes

Zihin – Beden – Nefes dengesini sağlamak için doğru beslenmelisiniz.  Sağlıklı beslenmek sadece yeme ve içmeye bağlı değildir. Bedeninizi doğru besinlerle beslerken, zihninizi ve ruhunuzu da doğru nefes alarak ve doğru bilgilerle sağlıklı beslemelisiniz.

İnsan beyni, olumsuz düşünceleri olumlu düşüncelere oranla 2 kat daha fazla oluşturma eğilimindedir. Buna gün içerisinde karşılaşılan zorluklar ve stres etmenleri de eklenince bu dramatik şekilde büyüyerek artmaktadır. Negatif duygu ve düşünceler tamamen pozitif düşünceleri etkisiz hale getirerek sizi mutsuz ve demotive eder. Herşeye rağmen hayata pozitif ve yüksek motivasyonla bakabilmek için zihninizi fit tutmalısınız.

Fitmind geçmişi silmek, kötü anıları tamamen yok etmek değildir. Zihin Beden Nefes dengesiyle olumsuz duygu ve düşünceleri kontrol altına alarak pozitif duygu ve düşünceleri çoğaltan etkili bir mental detoks programıdır.

Eğitim İçeriği

4 saatlik Zihin Beden Nefes dengenizi sağlayarak pozitif duygu ve düşünceleri çoğaltan etkili bir mental detoks programıdır.

  • Beslenme tipleri
  • Doğal ve hızlı detoks kısa sürede formunuza kavuşun
  • Vücudunuzu ve zihinizi dengeye alın
  • Doğru nefes alma ve nefes egzersizleri
  • Stres ve öfke kontrolü
  • Duygu yönetimi ile hayata uyumlanm

bilgilendirme için sizi arayalım!

Hemen formu doldurun 24 saat içerisinde sizi arayalım.

Human Pattern iyi ki sizinle kesişmiş yollarımız. Bu kadar eğitim kirliliği arasından nasıl da guzel ışıldayıp farkediliyorsunuz. Sizinle tanıştığım ve eğitim alabildigim için çok şanslıyım. Bilgeliginiz ve sabrınız için sonsuz teşekkürler. Minnettarım.

Hüma Salman
Mind&Body Coaching, www.humasalman.com

Öğrencilerimiz Ne Diyor?