human pattern power

Çok farklı ve sınırsız insan deseni var. Human Pattern Power bu çeşitliliğin zenginliklerinden süzülmüş 9 farklı insan deseninin kombinasyonu ile dönüşümün güçlü bir anahtarıdır. Human Pattern Power ile, sende bu 9 deseni koçluk becerileriyle birleştirerek etkin bir şekilde kullanmayı öğren ve dönüşüm yolunun kapısını aç!

Dayanıklı, Esnek ve Yaratıcı

Çoğu insan hayat şartlarının zorluklarından ve genel geçer kuralların dayatmalarından zamanla yorulur ve hedeflerini küçültür, çünkü treni çoktan kaçırdığını düşünür. Oysaki ellerindeki harita doğru istasyonları göstermiyordur ve başlangıç durakları yanlıştır.

Human Pattern ile hayallerinize giden yola girmek için ilk adımı güçlü ve doğru bir şekilde atarsınız. HPP bu yolda danışanlarının olumsuz duygu ve düşüncelerden korunmasını sağlayan çok dayanıklı bir zırh görevi görür. 9 farklı desenden oluşan bu zırh dayanıklı olduğu kadar esnek ve hafiftir. Zorlukları aşarken sizi sınırlamaz, yeni seçenekler yaratmanızı ve hayattan keyif almanızı sağlar.

Bu program, kısa süreli motivasyon ve mutluluk sağlayan verimliliği tartışmaya açık kişisel gelişim programlarından değildir. Farklılıkların bilimiyle insan desenlerinin gücünü ortaya çıkaran çok güçlü bir değişim tekniği, analitik çözümler sunarken duygusal dayanıklılığı da artıran tam anlamıyla bilime dayalı bir sanattır.

Stres Yönetimi

Duygusal dayanıklılığını artırmayanlar, iş hayatının stres ve baskı ortamından olumsuz etkilenirler, yükselemezler ve arzu ettikleri noktaya gelene kadar oldukça yıpranırlar.

Yüksek Özgüven

Duygusal dayanıklılığı zayıf olan kişiler güçlü iletişimler kuramazlar, özgüvenleri düşük olur hayır diyemezler. Duygusal dayanıklılık ve özgüven artışı doğru orantılıdır.

Hayal Gücü

Yeterli duygusal dayanıklılığa sahip olmayan bir kişi karşılaştığı ilk zorlukta ya hayalini küçültür ya da tamamen vazgeçer. Human Pattern Power ile hayallerinizi kısa zamanda nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenin.

Hedef Odaklılık

Human Pattern Power ile duygusal dayanıklılığını artıranlar, iş hayatında hedefli, başarılı ve kendinden emin bir şekilde ilerlerler. Özel yaşamlarında başarılı ve mutlu beraberlikler kurarlar.

Kararlılık - Proaktivite

Duygusal dayanıklılığı güçlü olan bir kişi, karşısına çıkan engeller ne olursa olsun pes etmez ve onlarla baş edecek motivasyonu her zaman kendisinde bulur. Kararlıdır.

Davranışsal Esneklik

Duygusal dayanıklılığı yüksek kişilerin iletişimleri çok iyidir, her ortamda takdir edilir ve çevresi tarafından çok sevilir.

Duygusal Dayanıklılığınızı Artırın!

  • Human Pattern Power ile duygusal dayanıklılığını artırmayanlar, iş hayatının stres ve baskı ortamından olumsuz etkilenirler, yükselemezler ve bir çoğu da işinden olurlar
  • Özel hayatlarında güçlü iletişimler kuramazlar, özgüvenleri düşük olur hayır demesi gerektiği yerde evet derler.
  • Yeterli duygusal dayanıklılık gücüne sahip olmayan bir girişimci karşılaştığı ilk zorlukta ya girişim hayalini küçültür ya da tamamen vazgeçer.
  • Duygusal dayanıklılığı yeterli seviyede olmayan bir öğrenci, sınav kaygısı, başarısızlık hissi, iletişim problemleri yaşar, okul yaşantısında istediği sonuçları alamaz. Gelecekte meslek seçerken zorlanır.
  • Human Pattern Power ile Duygusal dayanıklılığını artıranlar, iş hayatında hedefli, başarılı ve kendinden emin bir şekilde ilerlerler.
  • İletişimleri çok iyidir, her ortamda takdir edilir ve çevresi tarafından çok sevilir.
  • Duyugusal dayanıklılığı güçlü olan bir girişimci, karşısına çıkan engeller ne olursa olsun pes etmez ve onlarla baş edecek motivasyonu her zaman kendisinde bulur.
  • Yeterli duygusal dayanıklılık seviyesinde olan bir öğrenci, sınav kaygısı yaşamaz, özgüveni ve motivasyonu yüksektir, sosyal ilişkilerinden keyif alır ve doğru tercihler yapar. Gelecek kaygısı duymak yerine geleceğini planlar.

bilgilendirme için sizi arayalım!

Hemen formu doldurun 24 saat içerisinde sizi arayalım.

Human Pattern iyi ki sizinle kesişmiş yollarımız. Bu kadar eğitim kirliliği arasından nasıl da guzel ışıldayıp farkediliyorsunuz. Sizinle tanıştığım ve eğitim alabildigim için çok şanslıyım. Bilgeliginiz ve sabrınız için sonsuz teşekkürler. Minnettarım.

Hüma Salman
Mind&Body Coaching, www.humasalman.com

duygusal dayanıklılığınızı hiç ölçtünüz mü?