timeline-1

TimelineBir Yaşam Dönüşümü

Anda mı yaşıyorsunuz yoksa sürekli gelecek planları mı yapıyorsunuz? Geçmişten bugüne zaman çizginiz nasıl seyrediyor? Peki ya gelecek sizin için nasıl olacak?

İnsanlar; iyi ilişkiler, hoşlandıkları ve gurur duydukları, kabiliyetlerini kullanabildikleri, para kazandıkları bir iş isterler. Hayatın zevklerini sonuna kadar tatmayı arzu ederler. Güzel düşlerinin gerçekleştiğini görmek ve en yüksek değerlerini yaşamakta olduklarını hissetmek isterler. Bunun için önce nereden başlayacağınız öğrenmeniz gerekir.

Timeline klasik bir zaman süreç yönetimi programı değildir. Zaman çizginizi keşfetmenizi sağlayan, geçmişte yaşadığınız olumsuz duygu ve düşüncelerden kurtularak geleceğe umutla bakmanızı kolaylaştıran etkili bir yaşam dönüşüm programıdır.

Program İçeriği

4 saatlik bir farkındalık ve yaşam dönüşüm programıdır.

  • Zaman çizginizi keşfedin.
  • Haritanızın sınırlarını genişletiyoruz.
  • Ekolojinizi test ediyoruz.
  • Doğru iletişim modelini oluşturuyoruz.
  • Beyin işletim sistemi ile zihninizi yeniden inşaa ediyoruz.
  • Farkı farketme sanatı ile sizi olumsuz duygu ve düşüncelerden kurtarıyoruz.

bilgilendirme için sizi arayalım!

Hemen formu doldurun 24 saat içerisinde sizi arayalım.

Human Pattern iyi ki sizinle kesişmiş yollarımız. Bu kadar eğitim kirliliği arasından nasıl da guzel ışıldayıp farkediliyorsunuz. Sizinle tanıştığım ve eğitim alabildigim için çok şanslıyım. Bilgeliginiz ve sabrınız için sonsuz teşekkürler. Minnettarım.

Hüma Salman
Mind&Body Coaching, www.humasalman.com

Öğrencilerimiz Ne Diyor?