Dengeli Davranış Değişikliği"Human Pattern 3D Başarı Modeli"

Dengeli Davranış Değişikliği

Günümüzde her şey baş döndürücü bir hızla gelişirken, kurumlarda yaşanan performans kaybı, iletişim problemleri ve yeni pazarlama akımlarına uyum sağlayamama konularında, “Dengeli Davranış Değişikliği” 3D Başarı metoduyla, firmaların ve çalışanların yapısına aynı zamanda ihtiyacına uygun özel eğitimler tasarlıyoruz.

Son yıllarda iş hayatında başarıya giden yolda, tarihin hiçbir döneminde olmadığı kadar güven, denge ve değişime ihtiyaç duyulmaktadır. Firmalar değişime ayak uydurmak, müşterilerine daha güvenilir, şeffaf hizmet ve kaliteli ürünler sunmak adına sistemlerini ve çalışanlarını geliştirmek için ciddi yatırımlar yapmaktadır. Bu noktada Dengeli Davranış Değişikliği metoduyla hazırlanan eğitimlerle müşteri ilişkilerinde güven, uyum ve etkin iletişimin anahtarını sunuyoruz.

Son 10 yıldır çeşitli firmalarda Türkiye genelinde 4 farklı saha satış ekibi kurduk, eğittik ve yönettik. Bu süreçte 500’den fazla işe alım görüşmesi yaptık, 300 den fazla bayi personeline eğitimler verdik. 15 yılı aşkın kurumsal satış ve pazarlama tecrübemizi uluslararası ICF ve INLPTA standartlarında eğitimlerle birleştirdik. Bu eğitimlerde Koçluk ve NLP ekollerini sentezleyip, beden dili ve mikro ifadeler teknikleriyle bütünleştirme fırsatımız oldu.

Dengeli davranış değişikliği metodu; 30 yılı aşkın sürede 50 den fazla ülkede insan tipolojileri üzerine yürütülen çalışmalar sonucunda ortaya çıkan davranış kalıpları teknolojisinden etkilenmiştir. İnsan desenlerini keşfederek her davranış kalıbına uygun değişim yönetimini kişiye özel hale getiriyoruz. Bu sayede hızlı ve etkin değişim sağlanırken kişinin değişime uyum sağlaması da oldukça kolay olmaktadır. Ayrıca 3D Metodu sayesinde, kişi aynı zamanda günlük yaşam ile iş hayatı dengesi de sağlamaktadır.

3D Başarı Metodu, iletişim, satış ve ikna tekniklerinin yanı sıra, personel alım görüşmelerinde firma yapısına en uygun personeli seçme konusunda da etkin çözümler sunar. Firmalar genelde bu eğitimleri ayrı ayrı modüllerde ve zamanlarda almaktadır. Ancak aktif çalışan bir personel bu eğitimleri bütün halde almadığı zaman öğrendiklerini iş hayatının gerçeklerine yansıtamamaktadır. 3D Başarı metoduyla kısa zamanda etkin sonuçlar almak için bize ulaşın. >>> https://www.humanpattern.com/iletisim/